Nowoczesna architektura : AD Round Up: Wywiady Część II

Po pierwsze, nie zapomnij sprawdzić naszej pierwszej rundy wywiadów przeprowadzonych przez nasz zespół.
Następnie możesz przejść do drugiej części naszych największych wywiadów w ArchDaily.
Lorcan O.
Herlihy Kilka tygodni temu mieliśmy okazję odwiedzić LOHA i przeprowadzić wywiad z Lorcanem O.
Herlihy w Los Angeles.
Odwiedziliśmy Lorcan, ponieważ byliśmy bardzo zainteresowani jego ostatnimi projektami mieszkaniowymi, które oferują bogate przestrzenie publiczne przywracające sąsiedztwo.
do centralnych obszarów Los Angeles, z dala od przedmieść.
Interesujące było usłyszeć jego odpowiedź na rolę architektów we współczesnym społeczeństwie (czytaj więcej.) Standard Podczas pobytu w Los Angeles mieliśmy okazję odwiedzić Standard, małą firmę wykonującą projekty mieszkaniowe i handlowe.
Odwiedziliśmy ich domek na drzewie, który pojawił się wcześniej w AD, gdzie mogłem przekonać się o minimalizmie w ich pracach.
Prosta praca, ale z dużą ilością dobrze wykonanych detali i przestrzeni zaprojektowanych, by czerpać korzyści z widoków i cienia drzewa.
Praktyka została założona w 1996 roku przez Jeffreya Allsbrooka i Silvię Kuhle (czytaj dalej.) John Bacus, Google Sketchup Podczas Konwencji AIA 2009 mieliśmy okazję porozmawiać z różnymi firmami z branży AEC, aby dowiedzieć się, w jaki sposób pomagają architektom.
Postanowiliśmy kontynuować rozmowę w tym samym formacie, z którego korzystaliśmy, aby można było usłyszeć go bezpośrednio od programistów.
Nasza pierwsza rozmowa dotyczyła Johna Bacusa, menedżera produktu w Google Sketchup.
Skupiliśmy się na naszym wywiadzie na temat tego, w jaki sposób SketchUp pomaga architektom (czytaj więcej.) + 5 Cameron Sinclair, Architektura dla ludzkości Podczas Konwencji AIA mieliśmy okazję odwiedzić Architecture for Humanity (obecnie w ich 10.
rocznicę) i porozmawiać z Cameron Sinclair, Współzałożyciel i Wieczny Optymista AFH.
Architektura dla ludzkości jest organizacją charytatywną, która poszukuje rozwiązań architektonicznych dla kryzysów humanitarnych i oferuje profesjonalne usługi projektowe potrzebującym społecznościom (czytaj więcej.) Architektura WHY Jest to pierwszy wywiad nagrany na żywo w Postopolis! LA na dachu Standardu.
Tym razem prezentujemy Yo-ichiro Hakomori z whY Architecture.
WhY Architecture (Workshop Hakomori Yantrasast) jest praktyką architektoniczną w Los Angeles, w reżyserii partnerów Kulapat Yantrasast, Yo-ichiro Hakomori i Richarda Stonera.
Kulapat otrzymał tytuł magistra architektury i doktora.
z Uniwersytetu w Tokio (czytaj więcej.)
[przypisy: zbiornik buforowy co, rodzaje zabudowy, zgłoszenie zakończenia budowy ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: rodzaje zabudowy zbiornik buforowy co zgłoszenie zakończenia budowy