Posts Tagged ‘styropian spadkowy’

Architektura i nowoczesne budownictwo – David Adjaye Authoring: Ponowne umieszczanie sztuki i architektury

Tuesday, May 29th, 2018

Autorstwo: ponowne wprowadzenie sztuki i architektury rzuca wyzwanie tradycyjnym założeniom dotyczącym relacji między sztuką i architekturą.
Od 2008 do 2010 roku David Adjaye wraz z Markiem McQuade uczył trzy pracownie w Princeton School of Architecture.
Każde studio koncentrowało się na współpracy z trzema wybitnymi artystami: Matthew Ritchiem, Teresitą Fernández i Jorge Pardo na temat interwencji w trzech bardzo różnych miejscach: stan New Jersey, Kanał Gowanusa na Brooklynie i miasto Mérida w Meksyku.
Półwysep Yucatan.
Poprzez eksploracyjny proces zadawania pytań, opracowywania i testowania, każdy architekt i artysta ponownie analizuje oczekiwania tradycyjnie związane z konwencjami projektowania architektonicznego i reprezentacji. …read more

Architektura: HOf – Horizontal Farm International Ideas Competition Entry / ETT Architecture

Tuesday, May 29th, 2018

Dzięki uprzejmości ETT Architecture jako zwycięzca.
Environmental Quality Mention ., proponowanego schematu HOf.
Konkurs Horyzontalny Międzynarodowych Pomieszczeń Gospodarczych jest pomyślany jako zawiły splot farmy.
i.
mieszkanie .. …read more

Architektura i nowoczesne budownictwo – Parrish Art Museum / Herzog & de Meuron

Saturday, May 5th, 2018

Znany na całym świecie Herzog & De Meuron zaprezentował swój przemyślany projekt Muzeum Sztuki Parrish na 14-hektarowej witrynie Hampton.
Nowy projekt zastępuje oryginalny pomysł firmy, który zawierał gromadę pawilonów rozmieszczonych w całym domu.
Kiedy muzeum nie mogło wydać 80 milionów dolarów na realizację projektu, zwróciło się do Herzoga i de Muerona o skromniejszą propozycję.
Architekci podjęli wyzwanie i stworzyli nowy budynek za mniej niż jedną trzecią pierwotnego budżetu.
Długi profil nowego muzeum, o szerokości 94 stóp i długości 634 stóp, mieści galerie ułożone w dwa długie rzędy wzdłuż centralnego korytarza. …read more

Architektura 21szego wieku : Post plastyczność: Metale w architekturze i konferencji inżynierskiej

Saturday, May 5th, 2018

Metale, jako powierzchnia lub struktura – jak generatory przestrzeni kosmicznej – odgrywają rolę w prawie każdym stadium modernizacji w architekturze.
Zgromadzenie szerokiej gamy wiodących architektów, inżynierów i naukowców, Columbia Conference on Architecture, Engineering and Materials to wieloletni projekt, który ma na celu zbadanie radykalnie zmieniających się granic znanych i nowych materiałów w dobie gwałtownej urbanizacji i niespotykanych dotąd formy pomiaru technicznego, koordynacji i produkcji, które coraz bardziej zacierają granice zawodów i materiałów.
Ta konferencja poświęcona metalom jest trzecią z serii konferencji poświęconych architekturze, inżynierii i materiałom.
Konferencja bada granice między architekturą, inżynierią i materiałoznawstwem, mobilizując sympozja, studia, wystawy, książki i filmy w intensywnie ukierunkowanych badaniach.
W jaki sposób nowa generacja profesjonalistów i produkuje fusingujące praktyki inżynieryjne i architektoniczne w nowe platformy decydujących działań miejskich. …read more