Nowoczesna architektura : CIP Talks 2009

Sukces ostatniej edycji był na poziomie zaproszonych prelegentów: Joshua Prince-Ramus z REX, mózg epickiego Museum Plaza i część zespołu z Biblioteki Seattle (obejrzyj nasz wywiad z nim tutaj, poprzednio prezentowane projekty tutaj), Luke Pearson, brytyjski projektant współpracujący z Virgin Atlantic i Lufthansą, Michel Rojkind, młody architekt meksykański, który ciągle się rozwija (zobacz jego prace wcześniej zamieszczone w AD), James Martin, główny konsultant ds.
prawnych dla OMA, Albert Ferre, redaktor nowatorskiego wydawnictwa Actar, między innymi.
Różnorodność ich pochodzenia (architektura, design, nowe media) sprawiają, że to wydarzenie.
w architektoniczną dyskusję.
Na tegoroczną edycję linia głośników wygląda obiecująco: Shohei Shigematsu (OMA NY, obejrzyj nasz wywiad), Mikkel Frost z młodej praktyki CEBRA (obejrzyj część swoich prac o AD), Sissil Morseth Gromholt z PUSHAK (zobacz, jak przyjazne są krajobrazowi prace poprzednio prezentowane na AD), Lea Pelivan + Toma Piejic od STUDIO UP (zwycięzcy tegorocznej nagrody im.
Miesa van der Rohe, Emerging Architekci, ze swoim Gym), Arnaud Billard z biura inżynierii klimatycznej TRANSSOLAR, Hans Ibelings, redaktor magazynu A10 , Marka Lee z Johnston i MarkLee (ich wywiad zostanie wkrótce opublikowany na stronie AD, można zobaczyć ich wcześniejsze funkcje tutaj), Carmé Pinós, słynny hiszpański architekt i nie tylko.
Sprawdź pełną listę głośników tutaj.
Dobra część.
ArchDaily będzie tam! Będziemy uczestniczyć w okrągłym stole pod hasłem Legislacja , w dziale Architektura i media z Josephem Grimą, dyrektorem galerii Storefront (obejrzyj jego wywiad tutaj).
Będziemy również przeprowadzać wywiady – jak zwykle – z resztą prelegentów i dostarczać wglądu w powstającą scenę architektury chorwackiej.
W tym roku impreza odbędzie się od października do 3 października w Zagrzebskim Teatrze Młodzieżowym.
Informacje o biletach i pełnym programie na stronie CIP Talks 2009.
[podobne: operat wodnoprawny przykład, posadzki żywiczne na taras, rodzaje zabudowy ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: operat wodnoprawny przykład posadzki żywiczne na taras rodzaje zabudowy