Budownictwo i architektura : Crisis Modes, warsztat w Nowym Jorku

Crisis Modes to tygodniowe intensywne warsztaty projektowe, które odbędą się w Nowym Jorku w dniach 17-21 sierpnia.
Warsztaty odbędą się w studyjnej scenerii i będą poświęcone badaniu strategii projektowania relacyjnego i cyfrowych metodologii projektowania dla spekulacyjnych infrastruktur.
Nowym kontekstem będzie Nowy Jork, o szerokiej ekologicznej i miejskiej złożoności, a zwłaszcza urbanizowanych uprzemysłowionych drogach wodnych.
Celem warsztatów będzie umożliwienie projektantom negocjowania złożonych i bogatych w dane środowisk dostępnych dzięki profesjonalnym mapom i systemom informacyjnym oraz opracowywanie spekulacyjnych propozycji projektów za pomocą technik i metod obliczeniowych.
Uczestnicy będą opracowywać interwencje projektowe, które będą odpowiadać na pojawiające się kryzysy ekologiczne i szanse znalezione w nowojorskiej ekologii obecnej i najbliższej przyszłości.
Format warsztatów obejmuje codzienne intensywne sesje warsztatowe koncentrujące się głównie na Grasshopper, wtyczce parametrycznego projektu Rhino oraz wieczornych wykładach i prezentacjach od praktyków i ekspertów w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i projektowania komputerowego.
Warsztaty obejmą strategiczne przepływy pracy dla analizy i mapowania zbiorów danych, złożone geometrie oparte na regułach, a także techniki cyfrowego wytwarzania.
Aby uzyskać szczegółowe informacje, kliknij tutaj.
[przypisy: dachówka betonowa cena, samowola budowlana kary, strefy przemarzania gruntu ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dachówka betonowa cena samowola budowlana kary strefy przemarzania gruntu