Architektura i nowoczesne budownictwo – Propozycja banku Trent / Eric Chancellor, Christopher Matthews, Jordan Lloyd

Dzięki uprzejmości Erica Kanclerza, Christophera Matthewsa, Jordana Lloyda Niedawno wytypowano do czołowej ósemki w brytyjskim sektorze i wyróżniono za kreatywne i pomysłowe rozwiązanie dla budownictwa mieszkaniowego w Wielkiej Brytanii, propozycja Trent Banku to oparte na projektach ramy skupiające się na sobie -provision jako model zrównoważonego rozwoju i zamówień dla nowych dzielnic.
Jako pozycja konkursowa dla domu Isover Multi-Comfort zaprojektowanego przez Erica Chancellora, Jordana Lloyda i Chrisa Matthewsa, rozwój pozwala na program firm start-up o niskim zagęszczeniu, ale o wysokiej intensywności, o przejściowym zastosowaniu komercyjnym.
skorzystanie z planu legislacyjnego zwanego Lokalnym Zleceniem Rozwoju (LDO).
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Projekt proponuje, aby pierwszym krokiem było przekształcenie istniejącej zajezdni w fabrykę / akademię.
Fabryka wspólnotowa staje się wtedy motorem, który wyposaża społeczność zwykłych ludzi do zdobywania i budowania własnego, stworzonego przez użytkowników sąsiedztwa, które może być tańsze, bardziej zrównoważone i lepiej dostosowane do ich potrzeb niż rozwój rynkowy.
Dzięki uprzejmości Erica Kanclerza, Christophera Matthewsa, Jordana Lloyda Podejście to opiera się na zasadach określonych w A Prawo do budowania, wspólnym projekcie badawczym pomiędzy Sheffield School of Architecture i londyńską praktyką Architecture 00: /.
We współpracy z 00: /.
S Alastair Parvin, również byłym studentem Sheffield i autorem prawa do tworzenia, zespół opracował propozycję, która wykorzystuje system WikiHouse: system open source opracowany przez 00: / i opublikowany pod Licencja Creative Commons.
System WikiHouse pozwala nieprofesjonalistom bez formalnego przeszkolenia i umiejętności w projektowaniu, udostępnianiu i pobieraniu modeli 3D dla domów, których części można wyciąć ze standardowych arkuszy sklejki o grubości 18 mm za pomocą zautomatyzowanego procesu frezowania CNC.
Domy można następnie szybko i łatwo zmontować bez potrzeby formalnego szkolenia lub elektronarzędzi; w przeciwieństwie do zestawu IKEA.
Dzięki uprzejmości Erica Kanclerza, Christophera Matthewsa, Jordana Lloyda, projekt ten dotyczy również wielu problemów infrastrukturalnych w okolicy i stanowczo zapewniłby lepsze powiązanie między obszarem basenu a centrum miasta, położonym w odległości mniejszej niż kilometr, a także znacznie poprawiłoby krawędź wody.
Niedostatecznie niewykorzystany dopływ rzeki zostanie przekształcony w największe w Wielkiej Brytanii miejsce do cumowania i związane z nim udogodnienia dla łodzi rzecznych, a duże przestrzenie wykorzystywane będą do organizowania imprez obejmujących całe miasto, takich jak koncerty na wolnym powietrzu, karnawały i duże targi.
Dzięki uprzejmości Erica Kanclerza, Christophera Matthewsa, Jordana Lloyda Łatwość konstrukcji WikiHouse z naciskiem na niski próg umiejętności sprawia, że jest to idealna technologia dla self providerów.
Symulacje środowiskowe wykorzystujące izolację premium Isover przewyższają organizatorów.
wymagania techniczne, podczas gdy produkt zapewniłby trwałą wartość własnym właścicielom domów.
Właściciele ci, uwolnieni od kosztów i ryzyka związanego z tradycyjnym procesem planowania, i zmotywowani chęcią obniżenia kosztów ogrzewania w całym okresie eksploatacji budynku, mogliby określić lepsze tkaniny budujące wydajność, a także byli w stanie dostosować się i ulepszyć ich dom w przyszłości, kiedy tylko będą tego potrzebować.
Trent Basin /.
Chris Matthews Ostatnio pojawiły się plany zniszczenia istniejących magazynów, ignorując wyjątkowe poczucie miejsca, które ta strona stworzyła.
Ta strona jest wyjątkowa w Midlands i powinna być zachowana w pewien sposób.
Podobnie jak w tym projekcie, dziedzictwo produkcyjne jest utrzymywane i wprowadzane do warunków współpracy w produkcji XXI wieku.
Próba uzyskania angielskiego listu dziedzictwa przez Chrisa Matthewsa niestety nie powiodła się, jednak petycja zyskała silne poparcie i precedens, aby traktować witrynę z troską o jej obecny stan.
Trent Lane /.
Chris Matthews Design: Eric Chancellor, Christopher Matthews, Jordan Lloyd Lokalizacja: Nottingham, Trent Basin, Wielka Brytania Status: Wielka Brytania Shortlist na 2012 rok Isover Multi-Comfort House, nagrodzony specjalną pochwałą za naszą.
Pomysłową i kontrowersyjną propozycję samodzielnego zbudowania.
Rok: 2012
[podobne: olx wronki, zgłoszenie zakończenia budowy, operat wodnoprawny przykład ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx wronki operat wodnoprawny przykład zgłoszenie zakończenia budowy