Architektura i nowoczesne budownictwo – Feilden Clegg Bradley wybrał odnowienie Southbank Centre

Queen Elizabeth Hall i Hayward Gallery.
Morley von Sternberg Dziś Southbank Centre ogłosiło powołanie Feilden Clegg Bradley Studios (FCBS) jako głównego architekta do odnowienia i odnowienia Queen Elizabeth Hall, Purcell Room i kompleksu Hayward Gallery.
Praktyka w Wielkiej Brytanii pokonała OMA, Heneghan Peng, Allies & Morrison, Eric Parry, van Heyningen & Haward i Grimshaw Architects (zobacz krótką listę tutaj).
Formalne mianowanie zostanie dokonane po ustawowym 10-dniowym okresie zawieszenia, zgodnie z przepisami UE.
Rick Mather, Project Masterplan Southbank Center i członek komisji selekcyjnej, powiedział: Wysłuchaliśmy ogromnej ilości wysokiej jakości i poważnego myślenia demonstrując sześć zupełnie różnych podejść do tej części strony.
Propozycje Feilden Clegg Bradley Studio wygrał, ponieważ najlepiej zrozumiał Queen Elizabeth Hall, Purcell Room i Hayward Gallery i jak można je wykorzystać i efektywniej wykorzystać.
Z niecierpliwością oczekuję, że ich projekty rozwiną się w nadchodzących miesiącach.
Dowiedz się więcej po przerwie.
FCBS jest nagradzaną praktyką, w tym nagrodą Stirling Prize w 2008 roku i była pierwszą brytyjską praktyką architektoniczną, która zdobyła nagrodę Queen s sals for sustainable development.
Ich bogate portfolio sztuki i dziedzictwa obejmuje duże projekty w Windsor Castle, Yorkshire Sculpture Park i Derby QUAD.
Projekt modernizacji i modernizacji wprowadzi przestrzeń wystawienniczą i galerie w kompleksie do standardu niedawno przekształconej Royal Festival Hall i zajmie się bieżącymi pilnymi problemami, w tym słabym dostępem do i modernizacją etapów i galerii; substandardowe obszary z tyłu; i zużyte usługi.
Fielden Clegg Bradley Studios będzie teraz ściśle współpracować z Southbank Centre w celu opracowania propozycji projektowych dla tej części 21-akrowej witryny.
Oprócz odnowienia rdzenia, eksplorują bardziej ambitny projekt odzyskiwania niewykorzystanej i niewykorzystanej przestrzeni, aby przekształcić cały ten kompleks i zapewnić bardziej elastyczne wykorzystanie kulturalne i społeczne zgodnie z udanym i popularnym programem festiwalowym w różnych formach sztuki.
Propozycje projektów zostaną udostępnione wiosną 2013 r.
Za pośrednictwem Southbank Centre
[podobne: zbiornik buforowy co, zamiast kostki brukowej, producent bram garażowych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: producent bram garażowych zamiast kostki brukowej zbiornik buforowy co